protetyka.html

Protetyka łódź, specjalista protetyk, - amdent stomatolog dentysta łódź - implanty zębowe licówki

Protetyka łódź, specjalista protetyk, - amdent stomatolog dentysta łódź - implanty zębowe licówki

Idź do spisu treści

Menu główne:

Protetyka łódź, specjalista protetyk,

Nowoczesna protetyka

Według badań statystycznyponad 90% Polaków nie posiad jednego bądź więcej zębów
co stanowi problem natury i estetycznej jakrównież ogólnomedyczny i socjalny. Liczne braki zębowe wpływają na to jak jesteśmy odbierani przez ludzi nas otaczajacych.

Jako specjalista  protetyk w swojej praktyce stomatologicznej mam do zaproponowania nowoczesne rozwiązania protetyczne począwszy od uzupełnienia całkowitych braków uzębienia
,które mogą być uzupełniane protezami całkowitymi jak również protezami wspartymi na implantach -protezy overdentures lub opartych na resztkowym uzębieniu
Protezy całkowite  wykonanuje według światowych standardów metodą biofunkcjonalną z użyciem zębów pełnoguzkowych firmy Merz dental jak rówież klasycznych metod z zębami płaskoguzkowymi.
Częściowe braki zębowe- uzupełnianie częściowych braków może być
częściowymi protezami
szkieletowymi ,również tymi bezklamrowymi posiadającymi połączenie z resztą uzębienia przy pomocy specjalnych elementów mocujących (zamki ,zatrzaski). Jak również protezami częściowymi osiadającymi.
W sytuacji kiedy planowane jest usunięcie zęba lub zębów możemy wykonać protezę natychmiastową.
Proteza natychmiastowa ograniczy czas bez uzupełnienia zębów do jednej minuty
  W mojej ofercie jest również pełna gama uzupełnień stałych czyli koron ,mostów ,wkładów , licówek porcelanowych. Dzięki nim uzupełniamy braki jakościowe  w zakresie jednego zęba jakrównież braki międzyzębowe .
Mam do zaoferowania korony i inne uzupełnienia wykonane w technice CAD/CAM wykonanych z najnowocześniejszych materiałów takich jak tlenek cyrkonu tlenek glinu, ceramika szklana. Materiały te dają :
- doskonałe walory estetyczne
- biozgodność
- perfekcyjną dokładność
- wytrzymałość
Mam również w ofercie uzupełnienia wykonane w technice metal-porcelana będącej wciąż standardem w wielu przypadkach klinicznych.
Artur Milczarek specjalista protetyk

Planowanie pracy protetycznej
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego